Napisane przez: marekzet | Sierpień 20, 2008

Konto Inteligo to:

Oszczędność czasu

Zapomnij o kolejkach w banku – masz wygodny dostęp do swoich pieniędzy zawsze i wszędzie, a wykonanie transakcji zajmuje Ci tylko kilkanaście sekund.
Po każdej transakcji otrzymasz potwierdzenie SMS-em, a korzystać możesz z wyjątkowo szerokiej oferty usług – konta, lokaty, kredyt, obligacje skarbu państwa, jednostki funduszy inwestycyjnych, ubezpieczenia, doładowania telefonów pre-paid, zakupy on-line.

Wygoda

Masz dostęp do swoich pieniędzy, gdziekolwiek jesteś, 24 godziny na dobę przez Internet, WAP, SMS, telefon oraz bankomaty. Dodatkowo do dyspozycji masz sieć bankomatów PKO Banku Polskiego (ponad 2000), darmowe wypłaty z kont (dotyczy kont prywatnych) i wpłaty na konto w placówkach PKO BP (ok. 3000 w całym kraju) oraz liczne wygodne formy przelewów i płatności. Intuicyjny serwis WWW umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z konta – np. potwierdzenia transakcji można sobie wydrukować wprost z serwisu WWW albo przesłać emailem lub na nr faksu.

Pełna kontrola nad swoimi pieniędzmi

W każdej chwili i w każdym miejscu możesz sprawdzić stan konta (przez telefon, SMS, WAP, WWW) a otrzymywane SMS-y (w ramach Serwisu SMS) informują Cię natychmiast o wszystkich transakcjach przeprowadzanych na rachunku.

Najbardziej przyjazne konto internetowe!

Tygodnik Nwesweek co roku organizuje ranking banków i przyznaje tytuł „Przyjaznego banku Newsweeka”. W tym roku po raz pirwszy przeprowadzony został także ranking bankowości w sieci, w którym konto inteligo zostało niekwestionowanym liderem.

Organizatorzy konkursu sprawdzali banki poprzez „tajnych agentów”, którzy testowali czy wygodnie obsługuje się strony www oraz oceniali jakość usług i dostępność operacji w sieci. W trzech kategoriach na cztery oceniane przez ankieterów, konto inteligo zyskało rekordową ilość 296 punktów. Takiego wyniku nie osiągnął żaden bank w kalsycznym rankingu przez pięć lat jego trwania. Wyniki rankingu dowiodły, że konto Inteligo jest w stu procentach skuteczne przy otwieraniu rachynku, ma najbardziej przyjazny i bezawaryjny serwis oraz najszerszą gamę usług dostępnych w sieci.

Niskie opłaty

Przelewy w ramach PKO BP – 0 zł
Przelewy na rachunki prowadzone w innych bankach – 0,99 zł
Prowadzenie konta (prywatnego) – 0 zł (przy średnim saldzie miesięcznym > 100 zł)
Wypłata gotówki (z konta prywatnego) w bankomatach PKO BP (ponad 2000) – 0 zł
Wpłaty w oddziałach PKO BP – 0 zł
Wypłaty w oddziałach PKO BP (wyposażonych w terminale POS) – 0 zł

Zaufanie

Konta Inteligo prowadzi PKO Bank Polski, który jest największym bankiem detalicznym w Polsce. Bank prowadzi ponad 5,39 mln rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. W portfelach klientów PKO BP znajduje się ponad 5,31 mln kart bankowych. PKO Bank Polski jest największym wydawcą kart ze znakiem akceptacji Visa w Polsce.

Dostęp do konta

Dzięki temu, że wykorzystujemy najnowsze i najbezpieczniejsze rozwiązania technologiczne w bankowości, możemy zaproponować Ci nieograniczony dostęp do Twoich pieniędzy. Posiadając konto internetowe Inteligo możesz 24 godziny na dobę przez Internet i telefon zarządzać gotówką, jednocześnie masz do swojej dyspozycji największą w Polsce sieć bezprowizyjnych bankomatów PKO Banku Polskiego.

Ze swojego konta możesz korzystać:

 • przez Internet w serwisie WWW
 • przez WAP w telefonie komórkowym
 • dzwoniąc do konsultanta
 • przez automatyczny serwis telefoniczny
 • korzystając z Serwisu „Płacę SMS-em”, czyli bezpośrednio z menu Twojego telefonu komórkowego
 • korzystając z Serwisu SMS
 • przez bankomaty.

Posiadając konto Inteligo można m.in.:

 • Zakładać i likwidować lokaty
 • Wystąpić o debet (do 2000 zł) – bez dodatkowych dokumentów i zabezpieczeń, w przypadku pozytywnej weryfikacji wniosku, środki udostępniane są natychmiast do dyspozycji – cały proces ubiegania się o debet zajmuje tylko kilka minut
 • Wystąpić o kredyt do 30 000 zł i kartę kredytową – wstępna decyzja kredytowa zaraz po złożeniu wniosku. Do ostatecznej decyzji o przyznaniu kredytu wymagane jest jedynie zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości zarobków
 • Ubezpieczyć zdrowie, mieszkanie, podróż a także ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (większość ubezpieczeń można wykupić także dla osób trzecich) – wszystko on-line, bez wysyłania formularzy i dokumentów
 • Inwestować w fundusze inwestycyjne, obligacje Skarbu Państwa – wszystko on-line, bez wysyłania formularzy i dokumentów
 • korzystając z usług: EmailMoney i SMSMoney, dokonywać przelewów znając tylko odpowiednio: adres e-mail czy nr telefonu komórkowego odbiorcy.
 • Dokonywać bezpiecznych zakupów w Internecie dzięki usłudze „Płacę z Inteligo” – bez podawania numeru swojej karty – płatność jest wykonywana wprost z konta
 • Zasilać konta pre-paid telefonów komórkowych
 • Stworzyć własną Listę odbiorców – swoją podręczną książkę adresową, dzięki której można łatwiej i wygodniej wykonać przelew
 • Wspierać Program Budowy POLSKIEGO SZTUCZNEGO SERCA – korzystając z naszych usług – Serwis „SMS z Sercem”, Serwis „Płacę SMS-em z Sercem” oraz płacąc kartą Inteligo Visa Electron z Sercem (użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów – to bank cześć swojego dochodu przekazuje na konto programu).
  Konto Inteligo zdobyło wiele nagród za nowoczesną i atrakcyjną ofertę skierowaną do klientów indywidualnych i małych firm (Europrodukt 2003 i 2004, Firma Przyjazna Klientowi, Alicja 2003), System zarządzania jakością w Inteligo w styczniu 2005 otrzymał certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2001.Masz do wyboru konto firmowe i dwa rodzaje kont prywatnych: konto indywidualne, które jest jedynie twoja własnością oraz konto wspólne, które możesz otworzyć z 2 lub 3 osobami. Osoby te nie musza być z Tobą spokrewnione, możesz wiec otworzyć konto wspólne wraz ze swoim partnerem lub kolegą. Każdy z posiadaczy konta ma te same prawa do dysponowania pieniędzmi zgromadzonymi na rachunkach i każdy z nich otrzymuje również od razu i za darmo kartę Inteligo Visa Electron.

Otwórz Konto Inteligo już teraz

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: